Kuranı Kerim Hediyesi

4% hedef

Online Bağış Bağış Yap

Select Payment Method
Bilgileri Giriniz

Bağış Toplamı: 50₺

İlim Talebeleri İçin Kur’an-ı Kerim Bağış Kampanyası: Sevgiyle Aydınlat, Sevapla Destek Ol

Değerli Bağışçılar,

İlim, kalpleri aydınlatan, ruhlara huzur veren bir nurdur. Afrika’da ki ilim talebelerine ulaşmak, onların ilim yolculuklarına katkıda bulunmak ve onları Kur’an-ı Kerim ile buluşturmak için bir kampanya başlatıyoruz.

İlim yolunda olmanın fazîletini Peygamber Efendimiz (SAV) şöyle beyân etmiştir: “Dünya ve onun içinde olan şeyler değersizdir. Sadece Allah’ı zikretmek ve O’na yaklaştıran şeylerle, ilim öğreten âlim ve öğrenmek isteyen öğrenci bundan müstesnadır.”

Bağış Detayları:

  • 1 Kur’an-ı Kerim Bağışı: 50 TL
  • 100 Kur’an-ı Kerim Bağışı: 5000 TL

Neden Katılmalısınız?

  1. İlim Yolculuğuna Destek: Bağışlarınız, Afrika’da ki ilim talebelerinin öğrenimlerine destek olacak ve onların ilim yolculuğunu aydınlatacaktır.
  2. Sevap Kazanma Fırsatı: Katkıda bulunarak, ilim talebelerinin her bir okuduğu harften sevap kazanabilirsiniz.
  3. Toplumsal Dayanışma: İlim, insanları bir araya getiren bir değerdir. Siz de bu kampanyaya katılarak, toplumsal dayanışma içinde yer alabilirsiniz.

İlim talebelerinin elinden düşürmediği kitap, Kur’an-ı Kerim olmalıdır. Siz de bu kampanyaya destek vererek, onların ilim yolculuğuna bir nebze olsun katkıda bulunabilirsiniz. İlim talebeleri adına, duyarlılığınız ve yardım eliniz için şimdiden teşekkür ederiz.