• Proje Girişi:

Afrika kurban organizasyonu

36% hedef

Online Bağış Bağış Yap

Select Payment Method
Bilgileri Giriniz

Bağış Toplamı: 3.500₺

Hakkaniyet Derneği Afrika Kurban Organizasyonu

Biz her ümmete bir kurban ibâdeti belirledik ki, kendilerine rızık olarak verdiğimiz hayvanları kurban ederken üzerlerine Allah’ın adını ansınlar. Şunu iyi bilin ki, sizin ilâhınız tek bir ilâhtır; öyleyse artık O’na teslim olun. Rasûlüm! Tam bir ihlâs, samimiyet ve tevazu içinde Allah’a boyun eğen kulları müjdele! Hac Sûresi 33. Ayet

Hakkaniyet Derneği olarak, Afrika’daki ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardım eli uzatarak, siz kıymetli bağışçılarımızın bağışlarını büyük bir titizlikle kendilerine ulaştırıyoruz.

Bağış Detayları:

  • Küçükbaş Kurban: 3000 TL
  • Büyükbaş Kurban: 25.000 TL
  • Hisse Bedeli: 2000 TL

Kurbanlarınızın, Afrika’da yaşayan kardeşlerimizin sofralarını zenginleştireceğini unutmayın. Aynı zamanda, bağışçılarımıza katkılarının izlenmesi için kesim videosu, bağışçıların telefonlarına SMS yoluyla iletilmektedir.

Neden Katılmalısınız?

  1. İhtiyaç Sahiplerine Yardım: Bağışlarınız, Afrika’daki ihtiyaç sahibi ailelere temel gıda ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacaktır.
  2. Sosyal Sorumluluk: Toplumsal dayanışma içinde yer alarak, dünya genelinde yardıma muhtaç insanlara destek olabilirsiniz.
  3. İzleme ve Transparanlık: Kesim videoları ile bağışlarınızın nereye harcandığını görebilir, etkisini birebir takip edebilirsiniz.

Unutmayın ki, her küçükbaş ve büyükbaş kurban, bir ailenin yüzünü güldürebilir. Siz de bu güzelliklere ortak olun, yardım elinizi uzatın. Hakkaniyet Derneği olarak, desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.